Van 13 t/m 15 maart vond de derde editie van het Duso Open plaats bij TV Joure. Met ruim 230 deelnemers, verdeeld over tennis en padel, kijken we terug op een zeer geslaagd en sportief weekend waarin gezelligheid en competitie centraal stonden.
Prachtig weer en gezelligheid
Het Duso Open groeit ieder jaar verder en dat was dit jaar duidelijk zichtbaar. Met een mooie mix van recreatieve en fanatieke spelers ontstonden er gedurende het hele weekend spannende wedstrijden en een gezellige sfeer. Zowel op als naast de baan was het genieten, waarbij sportiviteit en gezelligheid hand in hand gingen.
One Point Tournament voor het Foppe Fonds
Een bijzonder onderdeel van het toernooi was het One Point Tournament. In deze speelse en snelle wedstrijdvorm draait alles om één beslissend punt, wat zorgde voor extra spanning en betrokkenheid bij spelers en publiek. Dit onderdeel stond niet alleen in het teken van plezier, maar had ook een belangrijk doel.
Met het One Point Tournament is een prachtig bedrag van €1.000,- opgehaald voor het Foppe Fonds. Dit fonds zet zich in om kinderen en jongeren met een beperking de mogelijkheid te geven om te sporten. Sport is voor deze doelgroep van grote waarde, omdat het bijdraagt aan ontwikkeling, zelfvertrouwen en plezier. Dat we hier als toernooi een bijdrage aan hebben kunnen leveren, maakt deze editie extra bijzonder.
Geslaagde editie
Met meer dan 230 deelnemers, mooie wedstrijden en een waardevolle bijdrage aan het Foppe Fonds kijken we met trots terug op deze derde editie van het Duso Open. Wij bedanken alle deelnemers, bezoekers en betrokkenen voor hun aanwezigheid en hopen jullie volgend jaar weer te zien.
Een evenement als het Duso Open is alleen mogelijk dankzij de inzet van vrijwilligers. Van de organisatie tot de bar en de wedstrijdleiding – overal stonden mensen klaar om er een succes van te maken. Daarom willen wij alle vrijwilligers hartelijk bedanken voor hun inzet, enthousiasme en betrokkenheid.